خرید سیمکارت و اهمیت داشتن آن

خرید سیمکارت یکی از ملزومات دنیای امروزی است که برای برقراری ارتباط با دیگران استفاده میشود و با خرید سیمکارت  میتواند انجام کارهای روزمره را برای خود سبک تر کنید مانند ارتباطات دورن سازمانی،انجام تجارت،کار با فضاهای مجازی و…انواع مختلفی از سیمکارت ها با کد های متفاوتی وجود دارد از جمله 912 ,913 و.. قیمت انها متفاوت بوده و میتوان به صورت اقساطی انها را تهیه کرد. سیمکارت ها با استفاده از طی ی فرایندی فعال میشوند که با دریافت کد فعالسازی این فرایند طی میشود.

اشنایی با انواع سیمکارت

 

۱.سیمکارت اعتباری

زمانی که سیم کارت اعتباری خریداری می کنید به ازای هرمبلغی شارژ ی که می کنید هزینه برای شما در بر دارد.

۲.سیمکارت دائمی

در این روش مشترک اقدام به ایجاد ازتباط نموده و از انواع خدمات تلفن همراه تا میزان سقف تایین شده نسبت به مبلغ خریداری شده سیم کارت استفاده می نماید و هزینه های مربوطه را طی دوره های ماهانه پرداخت می کند.

۳.سیمکارت دیتا

این اپراتور با افتتاح شبکه 3G کم کم به سمت بهره برداری از سیم کارت های اعتباری پیش رفت. برای خرید سیم کارت های دیتا مخصوص همراه اول کافی است به مراکز و دفاتر فروش این اپراتور در سطح شهر مراجعه نمایید.

سیمکارت اعتباری بخریم یا دائمی ؟

سیم کارت اعتباری به گونه ایی است که به ازای مبلغی که شارژ می کنید هزینه برای شما در بر دارد.سیم کارت دائمی همانطور که از نام آن پیداست به صورت ماهانه قبض باید پرداخت شود که خط شما مسدود نشود.به طور کلی هزینه یه برقراری تماس در سیم کارت دائمی کمتر از سیم کارت اعتباری است. همچنین این امکان بهروری از بسته های اینترنتی در صورت استفاده از سیم کارت دائمی موجود میباشد.و شما دقدقه تمام شدن اعتبار سیمکارت خود را ندارید

برای خرید سیمکارت باید چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

بهتراست قبل خرید خط استعلام بگیرید شاید خطی باشد که قبلا از ان استفاده شده یا غیرقانونی باشد.تهمچنین توجه داشته باشید که پیش از خرید سیم کارت مورد نظرتان، بدهی سیم کارت را استعلام کنید و مطمئن شوید که مالک قبلی، هزینه قبض خود را پرداخت کرده است.

خرید سیم کارت از شرکت بنیتا سیم

بنیتاسیم سال های متمادی است که در زمینه فروش سیم کارت و گرفتن وام با سیمکارت 912 فعالیت دارد. ما قصد داریم تا شما عزیزان در کمترین زمان ممکن سیمکارت خود را با هر پیش شماره ای خریداری کنید. همچنین میتوانید برای خرید سیمکارت همراه اول 912 به صورت اقساطی نیز اقدام کنید.